top of page

   גיוס הון  

כל חברה ומיזם זקוק לגיוס הון ובדרך כלל גיוס ההון מהווה מחסום פסיכולוגי לחברה ולהנהלה. הקושי לעבוד מול משקיעים, השקעת הזמן ובכלל העיסוק בפעילות שהיא לא חלק מליבת העסקים של החברה ולכן כמו כל שירות תנו לנו לעזור לכם בגיוס ההון.
 

גיוס הון זו אומנות, צריך להפגיש בין יזם למשקיע ולדאוג להתאמה מירבית, כזו שתספק ליזם את התקציב הדרוש לקידום המיזם ולמשקיע את הבטחון שההשקעה משתלמת. במטרה לאפשר לזה להתרחש נעשה ביחד איתך עבודה מדוקדקת, נבין את הטכנולוגיה שלך, נגבש אסטרטגיה, מודל עסקי ונאתר את השוק הטוב ביותר למוצר שלך.

נכין איתך את מצגת המשקיעים נשקיע המון בניראות ונחדד את יכולת הצוות להעביר את המסר באופן חד, בלתי מתפשר ואז לאתר את המשקיע המתאים עד לביצוע השקעה בפועל.


תדמיינו שאתם עומדים על קו הזינוק עם כמה מאות רצים, לכל אחד יש הזדמנות שווה לנצח בתחרות, אבל רק זה שמגיע מוכן ינצח. בדיוק באופן כזה אנחנו ב- Target-Venture, רואים את החשיבות של בניית האסטרטגיה, התוכנית העסקית והמצגות ובכלל את חשיבות גיוס ההון. 

למידע נוסף - גוללו למטה, למגוון בלוגים בנושא גיוס הון

לשיחת יעוץ ללא התחייבות, התקשרו עכשיו  - 052-6838396

אבל קודם כל תוכנית עסקית !

ממש על קו הזינוק, עומדים מספר מתחרים ומתמודדים על המימון שירים את המיזם , שייתן לחברה את המימון עבור המוצר החדש והפורץ דרך. לכולם יש הזדמנות שווה, אבל בסוף רק הטוב ביותר זוכה, זה שמצליח להציג את התוכנית שלו, כך שהצד השני יגיד - 'ואווו' ויעניק לך את המדליה, את המימון שכל כך רצית. כל אחד יכול להכין תוכנית עסקית, אבל רק התוכנית הטובה ביותר תזכה. תן לנו לעזור לך וביחד איתך לבנות את התוכנית המנצחת.

תוכנית עסקית היא מפת דרכים, שהמתבונן בה מקבל ידיעה מלאה על הפרויקט. המפה מאפשרת, לראות את נקודת ההתחלה, את הדרכים להגיע ליעד, את הדרכים העוקפות, את החסמים וכן את נתיב היציאה – EXIT.

 

תוכנית עסקית הינה, סיכום של הנחות עבודה המתייחסות להיבט הטכנולוגי והעסקי של המיזם. ההנחות האילו צריכות להתבסס בצורה משכנעת, על מידע ועל ידע ועליהן להיות בנויות בצורה מסודרת ולוגית. יש לבסס ולהסביר כל החלטה, ובעיקר בהתייחס להחלטות החשובות.

Target-Venture.jpg
Anchor 1

ואז מצגת משקיעים

מצגת משקיעים מורכבת מהנחות העבודה שבניתם בתוכנית העסקית, מהמחקר והידע שלכם על המוצר והמתרחש בשוק. המצגת מיועדת למשקיעים המעוניינים בחברה שלכם ולכן חלק בלתי נפרד מהמצגת זה העיצוב והגרפיקה והאופן שבוא אתם מציגים את המיזם. 

את המצגת מכינים ברמה של כותרות והסבר קצר על כל פרק, בסוף המצגת המשקיע חייב להבין מה המוצר מה השוק והכי חשוב תוך כמה זמן הוא יכול לראות תשואה על ההשקעה.

הניסיון הרב שלנו בתחום מול משקיעים ומול רשות החדשנות, מאפשר לנו לתת לך תמונה מלאה של כל פרטי המיזם וכך להגדיל את סיכוי ההצלחה שלך לגייס הון באופן משמעותי.

 

יש לנו המון סיפורי הצלחה בתחום של גיוס הון מוזמנים ללחוץ על הכפתור ולהתרשם

shutterstock_548132329.jpg
Anchor 1

למה אנחנו לא עוסקים בתיווך

קל... כי זה פשוט לא עובד !

המשקיע מעוניין לפגוש את הצוות, לראות את הלהט ואת התשוקה למיזם. לוודא שהצוות בטוח שהמיזם יצליח ושחברי הצוות ישקיעו את כל עצמם במיזם.

וגם אם דופקים על הדלת ומקבלים תשובה שלילית, אז לוקחים סולם ומנסים להיכנס דרך החלון ואם גם החלון סגור אז חופרים מנהרה, כי אז המשקיע מבין שמדובר בצוות נחוש ושווה לו לפגוש אותם ואת כל הטוב הזה אי אפשר להעביר בתיווך.

תדמיינו שאתם צריכים לדפוק על 100 דלתות בשביל לגייס הון, אחרי כמה דלתות תתייאשו ?

תנו לעזור לכם לגרום כבר לדלת השנייה להיפתח, בזכות העבודה המשותפת, הידע שלכם והניסיון שלנו. 

shutterstock_624832211.jpg
Anchor 1
bottom of page